Oferta sprzedaży długu nr 000002EFE16A/2024

Nazwa dłużnika:

"AMBROZIK AUTO-ABC" DARIUSZ AMBROZIK
Piotrków Trybunalski, woj. łódzkie

Wystawiający:

-

Wierzyciel:

INKASO HERMAŃSKI
woj. wielkopolskie
Szelągowska
61-626, Poznań

Wartość
długu:

348,12 zł

Sprzedaż
za:

348,12 zł

Ważność

56 dni (2024-05-24)

Lokalizacja:

Piotrków Trybunalski (woj. łódzkie)

Roszczenie:

Faktura VAT

Jesteś dłużnikiem?

Informacja dla dłużnika

W przypadku gdy dane umieszczone w ogłoszeniu dotyczą Ciebie lub Twojej Firmy i opisują wierzytelność, która nie istnieje prosimy o kontakt z wystawcą w celu jej usunięcia. W tym celu należy zarejestrować się w serwisie i po zalogowaniu przejść do danego ogłoszenia i zgłosić sprzeciw poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza dostępnego przy danej wierzytelności. Jeśli wystawca nie uzna Twojego roszczenia a Ty wystąpisz na drogę prawną, prosimy o przesłanie do naszego serwisu kopię zawiadomienia wtedy ogłoszenie o wierzytelności zostanie zdjęte z listy wierzytelności serwisu do momentu wyjaśnienia. Jeśli wierzytelność istnieje jest możliwość spłaty długu bezpośrednio z naszego serwisu w tym celu należy zarejestrować się w serwisie oraz wskazać daną wierzytelność i opłacić. Po opłaceniu dług automatycznie zostanie zdjęty z listy wierzytelności.
Istnieje również możliwość kontaktu z wystawiającym wierzytelność w celu zawarcia odpowiedniej ugody w spłacie zobowiązania widniejącego w serwisie kidg.pl. W tym celu zależy zarejestrować się w serwisie oraz wskazać daną wierzytelność i wysłać wiadomość o propozycji ugody lub skontaktować się bezpośrednio z wystawiającym telefonicznie. Pełne dane wystawiającego będą widocznie po zalogowaniu się do serwisu i wybraniu danej wierzytelności.
Właściciel serwisu kidg.pl firma Monpay SA jest tylko podmiotem przetwarzającym dane, administratorem Państwa danych jest wierzyciel lub wystawiający który uzyskał odpowiednie pełnomocnictwo do reprezentowania wierzyciela. Wierzytelności umieszczone w serwisie kidg.pl służą w celu zbycia długu i są prezentowane w formie odkrytej czyli dostępne nieokreślonej liczbie podmiotów.
Za wystawienie wierzytelności na Giełdzie Długów kidg.pl odpowiedzialność ponosi Użytkownik, który opublikował dane ogłoszenie będąc jednocześnie administratorem danych. Serwis kidg.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści ogłoszeń umieszczanych przez Użytkownika serwisu kidg.pl

Podstawa prawna działania Giełdy Długów:

4 ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. z 2010 roku, Nr 81, poz. 530 z późniejszymi zmianami), 23 ust. 1 pkt 5 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
509 i następne KC – w zakresie sprzedaży długu, albowiem wierzyciel posiada prawo do przeniesienia wierzytelność na osobę trzecią, cesjonariusza. "

Nasi partnerzy